Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství LED technických svítidel |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660118116 |
| Šířka (mm): | 603 mm |
| Výška (mm): | 50 mm |
| Délka (mm): | 603 mm |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
