Garant vypínač řazení č.1 IP55 na povrch 3558N-C01850 šedá ABB
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Garant IP66 hliníkové provedení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.306 kg |
| EAN: | 8592624446309 |
| Barva: | Šedá |
| Jmenovitý proud: | 10 A |
| Krytí (IP): | IP55 |
| Řazení: | č.1 |
| Materiál: | Kov |
| Typ připojení: | Šroubová svorka |
| Hloubka přístroje: | 85 mm |
| Šířka přístroje: | 56 mm |
| Výška přístroje: | 85 mm |
| ? Způsob montáže: | Instalace na omítku |
| Povrchová úprava: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Pevnost v rázu: | IK09 |
| Barva RAL: | 7005 |
| K dispozici je podpora IFTTT: | Ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa: | Ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit: | Ne |
| Kompatibilní s Google Assistant: | Ne |
| Kvalita materiálu: | Hliník |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice: | 0 mm |
| Model: | Samostatné tlačítko |
| ? Počet pólů: | 1 |
| Povrchová ochrana: | Kovová |
| S osvětlením: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Bezkontaktní typ: | Ne |
| Jmenovité napětí: | 250 V |
| Označení/informační plocha: | Ne |
| Počet kolébek: | 1 |
| Sledování kontaktů: | Ne |
| Typ upevnění: | Šroubovací upevnění |
| Uspořádání sestavy: | Základní prvek s kompletním krytem |
| Způsob provozu: | Otočný/tlačítkový knoflík |
| Se signální kontrolkou: | Ne |
| Počet kontaktů jako normálně rozpojených kontaktů: | 1 |
| Počet kontaktů jako normálně sepnutý kontakt: | 0 |
| Počet kontaktů jako přepínací kontakt: | 0 |
| Počet otočných kontaktů: | 0 |
