Garant zásuvka dvojnásobná IP55 s víčkem na povrch 5518N-C22750 šedá ABB
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Garant IP66 hliníkové provedení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.667 kg |
| EAN: | 8592624235729 |
| Hloubka přístroje: | 168 mm |
| Šířka přístroje: | 84 mm |
| Výška přístroje: | 55 mm |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
