Chytrá venkovní kamera statická IP66 Greenlux GXSH003
určena k monitorování a zabezpečení vnitřních a venkovních prostorů
prachotěsná a voděodolná konstrukce (IP66)
rozlišení 1080p - Full HD, 1920x1080px - 2 megapixely
typ snímače - CMOS
komprese videa - H.264
zorný úhel 90°
možnost manuálního otáčení o 360° v horizontálním a 80° ve vertikálním směru
vestavěný reproduktor a mikrofon (možnost obousměrné komunikace)
infračervené noční vidění s dosvitem 30 metrů (automatické zapnutí po setmění)
noční LED přisvícení (aktivace v případě detekce pohybu)
napájení pomocí síťového adaptéru s kabelem o délce 115cm zakončeným 5.5/2.1 jack konektorem (součást balení)
slot pro MicroSD kartu o velikosti maximálně 128 GB
možnost přímého napojení přes Network port RJ-45 LAN (nepodporuje PoE)
kvalitní vzdálený bezdrátový přenos zajištěn pomocí antény (součást balení)
vzdálené ovládání prostřednictvím smartphonu, tabletu a podobně
připojení přes stávající WiFi síť s možností vzdáleného ovládání prostřednictvím mobilních dat
kompatibilní se standardem IEEE 802.11 b/g/n (2,4 GHz)
aplikace spolupracují se systémy Android a iOS
ovládání kamery přes aplikaci Tuya nebo Smart Life
montáž připevněním na stěnu nebo strop
další funkce aplikace:
- zasílání notifikací a fotografií v případě detekce pohybu
- tvorba a ukládání fotografií, videozáznamů
- nahrávání podle časového plánu
- udělení oprávnění dalším osobám
- přiřazení kamer pro danou místnost
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kamery |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 8592660131511 |
| Barva: | Bílá |
| Výška (mm): | 160 mm |
| Krytí (IP): | 66 |
| Průměr (mm): | 71 mm |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
