Magnetický LED modul 36W 3850lm, 4000K neutrální bílá, průměr 210mm, Greenlux GXLM012
Magnetický LED modul 36W, svítivost 3850lm, barva světla neutrální bílá 4000K od výrobce Greenlux
Magnetický LED modul 36W, neutrální bílá 4000K, svítivost 3850lm
Univerzální LED modul pro rychlou montáž.
Náhrada za málo efektivní světelné zdroje - klasické a úsporné žárovky.
Snadná montáž přisazením ke kovové montuře svítidla pomocí čtyř magnetických patek.
Integrovaný zdroj napájení určený k přímému zapojení na síťové napětí 230V.
Plastový kryt s optikou zajišťuje rovnoměrný rozptyl světla v úhlu 155°.
Vysoká světelná účinnost 107lm/W.
V porovnání s klasickou žárovkou uspoří až 85% spotřeby elektrické energie.
Parametry:
- Jmenovité napětí [V]: 220-240
- Jmenovitý kmitočet [Hz]: 50/60
- Jmenovitý výkon [W]: 36
- Světelný tok [lm]: 3850
- Třída EEI (2019/2015): F
- Barva světla: neutrální bílá
- Teplota chromatičnosti Tc [K]: 4000
- Index barevného podání [Ra]: 80
- Stupeň krytí IP: IP20
- Třída izolace: II
- Pracovní teplota: -20+40°C
- Průměrná životnost [h]: 25 000
- Jmenovitý proud [mA]: 83
- Difuzor: Polykarbonát
- Barva: čirá
- Účiník Pf: 0,5
- Stmívatelnost: ne
- Jmenovitý průřez [mm2]: 2x0,75
- Délka přívodu [m]: 0,08
- Montáž na normálně zápalné podklady: Ano
- Vyzařovací úhel [°]: 155
- Tloušťka [mm]: 23
- Průměr [mm]: 210
- Váha [g]: 198
- RoHS: RoHS
- Certifikační znaky: CE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED moduly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592660140681 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/1217585 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 210 mm |
| Příkon (W): | 36 W |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
