Neo® rámeček jednonásobný 3901M-A00110 03 bílá ABB
Rámeček jednonásobný Neo® v barvě bílá od českého výrobce ABB
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rámečky Neo®(Tech) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 90 mm |
| Hloubka (mm): | 11,7 mm |
| Výška (mm): | 90 mm |
| Materiál: | Plast |
| Počet pozic: | 1 |
| Směr montáže: | Vodorovný nebo svislý |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Designová řada: | Neo® |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Vhodné pro instalaci pod omítku: | Ano |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
