Ohřívač vody 5 litrů, ESH 5 U-N plastová nádrž, beztlakový, pod umyvadlo, 2kW/230V 201386 Stiebel-Eltron
Urovnejte snadnou cestu teplé vodě
Pokud hledáte jednoduché řešení pro vaše umyvadlo, abyste nikdy neměli nedostatek teplé vody, dokážeme poradit.Tento malý zásobník pokrývá střední potřebu teplé vody.To znamená, že odčerpáte až deset litrů vody o teplotě 40 °C.
- Plynulý rozsah nastavení teplot v oblasti 35 – 85 °C s možným omezením teploty
- Vhodné pro montáž pod odběrné místo
- Resetování bezpečnostního omezovače teploty vytažením síťové zástrčky
Správné a dobré připojení
Dlouhý připojovací kabel nabízí při instalaci pod umyvadlem určitou flexibilitu.Odborník vám tak jednotku namontuje snadno a rychle.
Technické parametry:
- Barva: bílá
- Konstrukce: BEZTLAKOVÝ
- Objem: 5 l
- Napětí: 230 V AC
- Příkon: 2000 W
- Maximální provozní tlak: 6 barů
- Montáž: svislá, pod odběrné místo
- Hmotnost bez vody: 3,1 kg
- Rozměry: 415 x 252 x 233 mm
- Energetická třída účinnosti: C
- Energetická účinnost: 38 %
- Roční spotřeba elektrické energie: cca 489 kWh
- Stupeň krytí: IP24
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pod odběrné místo, malé zásobníkové ohřívače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.1 kg |
| EAN: | 4017212013861 |
| Barva: | Bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 2000 W |
| Výrobní společnost : | STIEBEL ELTRON spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dopraváků 749/3 184 00 Praha 8 - Dolní Chabry |
| E-mail : | technik@stiebel-eltron.cz |
