Ohřívač vody 5 litrů, ESH 5 U-N Trend + tap, pod umyvadlo s pákovou baterií, 2kW/230V 201387 Stiebel-Eltron
Malý zásobník v sadě s jednopákovou armaturou pro umyvadlo je vhodný pro připojení k jednomu odběrnému místu.
Technické parametry:
- Barva: bílá
- Objem: 5 l
- Napětí: 230 V AC
- Příkon: 2000 W
- Maximální provozní tlak: 6 barů
- Montáž: svislá, pod odběrné místo (s baterií v balení)
- Hmotnost bez vody: 4,5 kg
- Rozměry: 415 x 252 x 233 mm
- Energetická třída účinnosti: C
- Energetická účinnost: 38 %
- Roční spotřeba elektrické energie: cca 489 kWh
- Stupeň krytí: IP24
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pod odběrné místo, malé zásobníkové ohřívače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4.5 kg |
| EAN: | 4017212013878 |
| Barva: | Bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 2000 W |
| Výrobní společnost : | STIEBEL ELTRON spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dopraváků 749/3 184 00 Praha 8 - Dolní Chabry |
| E-mail : | technik@stiebel-eltron.cz |
