Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství parapetních kanálů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.015 kg |
| EAN: | 8595057646759 |
| Barva: | Zářivě bílá |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Barva RAL: | 9003 |
| Délka (mm): | 80 mm |
| Druh přístroje: | Kanálová zásuvka/spínač |
| Druh upevnění: | Vnitřní |
| Kašírování řezu: | Ano |
| Kvalita materiálu: | PVC |
| Množství v balení: | 2 |
| Ochranná fólie: | Ne |
| Počet jednotek: | 2 |
| Provedení: | Hladké |
| Průměr otvoru: | 68 mm |
| S popisovacím polem: | Ne |
| Šířka víka: | 110 mm |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
