Přístroj stmívače 2CKA006500A0013 LED flex, pro krátkocestné ovládání (typ 64851 U-500) ABB
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stmívače pro designy ABB |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 4011395294208 |
| Materiál: | Plast |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Pevnost v rázu: | IK00 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Druh ovládání: | Tlačítko |
| Druh připojení: | Ostatní |
| Druh upevnění: | Upevnění příchytkou/šroubem |
| Druh zatížení: | Univerzální a LED Retrofit |
| Fázové stmívání (náběžná hrana): | Ano |
| Fázové stmívání (sestupná hrana): | Ano |
| Hloubka přístroje: | 30 mm |
| Jmenovité napětí (V): | 230 - 230 V |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Maximální spínací výkon LED: | 240 |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice: | 28 mm |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž: | Základní prvek |
| Ovládání aplikace přes Bluetooth: | Ne |
| Paměť světelných hodnot: | Ano |
| Použitelné s časovým spínačem/časovačem: | Ano |
| Použitelné s infračerveným tlačítkem: | Ne |
| Použitelné s pohybovým čidlem: | Ano |
| Použitelné s prezenčním tlačítkem: | Ano |
| Použitelné s rádiovým tlačítkem: | Ano |
| Použitelné s tlačítkem: | Ano |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Sériový stmívač: | Ne |
| Šířka přístroje: | 71 mm |
| Transparentní: | Ne |
| Vstup vedlejší stanice: | Ano |
| Výška přístroje: | 71 mm |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
