PV 1h Cu podpěra vedení hromosvodu do zdiva na hmoždinku 6mm, délka 50mm, Cu měď
Použití: Upevnění hromosvodového vodiče do zdiva objektu pomocí hmoždinky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podpěry hromosvodní v Cu měděném provedení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.124 kg |
| EAN: | 8595614721752 |
| Materiál: | Měď |
| Materiál držáku: | Měď |
| Materiál nosníku: | Měď |
| Materiál příchytky: | Měď |
| Materiál spodního dílu: | Nerezová ocel (V2A) |
| Rozměr metrického závitu: | 6 |
| Rozměry vodiče: | 7-10 mm kulatý |
| Typ upevnění držáku: | S hrotem |
| Typ upevnění vodiče: | Se šroubovací objímkou |
| Výrobní společnost : | TREMIS s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | č.p. 28, 410 02 Lukavec |
| E-mail : | info@tremis.cz |
