Reflektor LED ALFA SMD 100W neutrální bílá NW 11250/13600lm 4000K Greenlux GXLR039
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED reflektory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660134024 |
| Barva: | Černá |
| Výška (mm): | 275 mm |
| Materiál: | hliník |
| Provozní teplota: | -20+40 °C |
| Krytí (IP): | IP65 |
| Barva světla: | Neutrální bílá |
| Délka (mm): | 220 mm |
| Difuzor: | tvrzené sklo |
| Index barevného podání (Ra): | 70 |
| Jmenovité napětí (V): | 220-240 V |
| Jmenovitý proud (mA): | 425 mA |
| Jmenovitý výkon (W): | 100 W |
| Kmitočet: | 50/60 Hz |
| Min. vzdálenost od osvět. objektu (m): | 0,5 m |
| Montáž na normálně zápalné podklady: | Ano |
| Pro montáž na strop: | ano |
| Pro montáž na zeď: | ano |
| Pro přisazenou montáž: | ano |
| Pro zapuštěnou montáž: | ne |
| Průměr montážního otvoru (mm): | 10 mm |
| Průměrná životnost (h): | 25 000 |
| Přizpůsobeno k zavěšení: | ne |
| Rozteč montážních bodů (mm): | 120 mm |
| Stmívání: | ne |
| Světelný tok (lm): | 11250 lm |
| Světelný tok světelných zdrojů (lm): | 13600 |
| Teplota chromatičnosti Tc (K): | 4000 K |
| Tloušťka (mm): | 62 |
| Třída izolace: | I |
| Účiník Pf: | 0,99 |
| Vyzařovací úhel (°): | 120 ° |
| Certifikační znaky: | CE |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
