Přisazené LED svítidlo pro nástěnnou montáž.
těleso svítidla: nerezový plech, lak: antracitová šedá
difuzor svítidla: polykarbonát (PC)
Vhodné především pro venkovní použití. Například k osvětlení okolí zdí a fasád domů. Může být použito také v interiéru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní - zahradní |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660123301 |
| Barva: | antracitová šedá |
| Výška (mm): | 160 mm |
| Materiál: | nerezový plech |
| Krytí (IP): | 44 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Délka (mm): | 145 mm |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 76 mm |
| Příkon (W): | 6 W |
| Svítivost (lumen): | 350 lumen |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
