SJ 2b Cu svorka pro připojení zemnicího pásku a vodiče k zemnící tyči, Cu měď
Použití: Připojování zemnící pásky a kruhového vodiče k zemnící tyči.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svorky hromosvodní v Cu měděném provedení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 8595614720656 |
| Materiál: | Měď |
| Konstrukce: | Připojovací svorka |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Průměr zemnicí přípojky: | 25 mm |
| Rozsah sevření kruhového vodiče: | 7 - 10 mm |
| Šířka sevření plochého vodiče: | Do 30 |
| Výrobní společnost : | TREMIS s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | č.p. 28, 410 02 Lukavec |
| E-mail : | info@tremis.cz |
