Solární svítidlo EMA SOLAR PIR 34LED 5W 200lm 4000K IP65, čidlo, černé, Greenlux GXSO003
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Solární svítidla, solární doplňky pro venkovní plochy |
|---|---|
| EAN: | 8592660129006 |
| Barva: | Černá |
| Šířka (mm): | 105 mm |
| Krytí (IP): | 65 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Délka (mm): | 152 mm |
| Příkon (W): | 5 W |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
