Solo®, Busch-axcent® zásuvka jednonásobná s ochranným kolíkem a clonkami 5519B-A02357803 metalická šedá ABB
Solo® a Solo® carat je luxusní řada přístrojů firmy ABB, jejíž dokonalá harmonie a styl uchvacuje. Překvapí Vás každým detailem a velmi decentními barvami.
Skutečným luxusem jsou však masívní rámečky Solo® carat ze skutečného bronzu, oceli nebo skla.
Technické parametry zásuvky jednonásobné s ochr.kolíkem a clonkami 5519B-A02357803 :
Barva: metalická šedá
Typ: Zásuvka jednonásobná s ochranným kolíkem, s clonkami
16A, 250 V AC
Řazení: 2P+PE
Upevnění šrouby.
Bezšroubové svorky (pro vodiče 1,5-2,5 mm2).
Design: Solo®, Solo® carat
Designová řada Solo®, Solo® carat jako většina moderních designů je stavebnicí přístrojů, krytů a rámečků = rádi Vám pomůžeme s výběrem přesných dílů pro Váš výběr.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | metalická šedá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595017253263 |
| Šířka (mm): | 73.8 mm |
| Hloubka (mm): | 37.1 mm |
| Výška (mm): | 73.8 mm |
| Materiál: | Plast |
| Počet pozic: | 1 |
| Povrchová úprava: | Lesklý |
| Typ materiálu: | Termoplat |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Pod omítku |
| Designová řada: | solo |
| Druh připojení: | Bezšroubová svorka |
| Druh upevnění: | Montáž pomocí šroubů |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Přepěťová ochrana: | Ne |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
