SP Cu svorka připojovací ke spojení kruhového vodiče ke kovovým částem objektu, hromo, Cu
Použití: Připojení kruhového vodiče ke kovovým částem objektů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svorky hromosvodní v Cu měděném provedení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.134 kg |
| EAN: | 8595614720359 |
| Materiál: | Měď |
| Druh spojky: | Připojovací svorka |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Upevňovací otvor: | 11 mm |
| Vhodné pro průměr kruhového vodiče: | 7 - 10 mm |
| Výrobní společnost : | TREMIS s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | č.p. 28, 410 02 Lukavec |
| E-mail : | info@tremis.cz |
