ST 1 Cu svorka na potrubí 1/2"" Cu (22 mm) (ST 1 Cu)
Použití: Spojování potrubí a okapových svodů s kruhovým vodičem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svorky hromosvodní v Cu měděném provedení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8595614721004 |
| Materiál: | Měď |
| Druh upevňovacích šroubů: | Šroub se šestihrannou hlavou |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Rozsah upevnění: | 18 - 22 mm |
| Vhodné pro průměr kruhového vodiče: | 7 - 10 mm |
| Výrobní společnost : | TREMIS s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | č.p. 28, 410 02 Lukavec |
| E-mail : | info@tremis.cz |
