ST Cu svorka pro připojení hromosvodního vodiče na okapové svody 80-120mm, Cu měď
Použití: Připojování okapových svodů ke kruhovému vodiči. Pásek z nerezové oceli je lehce ohebný. Umožňuje univerzální použití svorky pro různé průměry okapových svodů i jiných trubek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svorky hromosvodní v Cu měděném provedení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8595614720908 |
| Materiál: | Měď |
| Materiál držáku: | Měď |
| Materiál nosníku: | Měď |
| Materiál příchytky: | Měď |
| Materiál spodního dílu: | Měď |
| Rozměry vodiče: | 7-10 mm kulatý |
| Rozsah upnutí trubky: | 80 - 120 mm |
| Typ upevnění držáku: | Okapová trubka |
| Typ upevnění vodiče: | Se šroubovací objímkou |
| Výrobní společnost : | TREMIS s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | č.p. 28, 410 02 Lukavec |
| E-mail : | info@tremis.cz |
