Elektronické startéry jsou určeny k zapalování zářivkových trubic ve svítidlech s magnetickými předřadníky. Značně prodlužují životnost zářivkové trubice, zvyšují spolehlivost osvětlení, snižují požadavky na údržbu a tím spoří Vaše peníze.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | startery, startéry pro zářivky, zapalovače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8595209911896 |
| Napětí (V): | 230V |
| Příkon (W): | 80W |
| Výrobní společnost : | NBB Bohemia s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Sídliště 693 407 22 Benešov nad Ploučnicí Česká republika |
| E-mail : | hotmail@nbb.cz |
