Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přisazená, závěsná LED svítidla |
|---|---|
| EAN: | 8592660125565 |
| Barva: | antracit |
| Šířka (mm): | 245 mm |
| Výška (mm): | 45 mm |
| Krytí (IP): | 54 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Délka (mm): | 80 mm |
| Příkon (W): | 10 W |
| Svítivost (lumen): | 850 lumen |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
