Stojanová lampa REMO LED 9W bílá, 500lm, nastavitelnost barvy světla, dálkové ovládání
Moderní stojanová lampa s ovladačem v bílem provedení. Její velká výhoda je flexibilní krk, který Vám umožnuje ohnout 9W LED světlo se svítivostí 500lm jak je aktuálně potřeba. Výběr teploty osvětlení je na Vás a umožňuje 3 možnosti: 3000K - 4000K - 6000K.
Parametry:
výkon: 9 W (ekvivalent běžné žárovky 42W)
lumen: 500 lm
úhel vyzařování: 170 stupňů
teplota chromatičnosti: 3000K - 4000K - 6000K dle nastavení
napětí: 230 V
dálkový ovladač: ANO, součástí balení (bez baterií 2xAAA)
barva: bílá
krytí: IP20
životnost: 30 000h
výška: 1800 mm
průměr: 220 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moderní |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.36 kg |
| EAN: | 5999097919423 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 220 mm |
| Výška (mm): | 1800 mm |
| Energetická třída: | A+ |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 9 W |
| Stmívání: | Ano |
| Svítivost (lumen): | 500 lumen |
| Vyzařovací úhel (°): | 170 ° |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | NIPEKO spol. s r.o |
|---|---|
| Adresa : | Velkomoravská 733 696 85 Moravský Písek Česká republika |
| E-mail : | nipeko@nipeko.cz |
