Svítidlo dekorativní LED 40W SAMER Black neutrální bílá, 3200lm, Greenlux GXLS367
Stropní a nástěnné interiérové LED SMD svítidlo s černým ozdobným kroužkem.
Těleso svítidla tvoří bíle lakovaný ocelový plech.
Difuzor je tvořen z mléčného plastu, který rovnoměrně rozprostírá světelný tok v širokém úhlu 110° a tím vytváří i příjemné neoslňující světlo.
Jednoduchý a přitom moderní atraktivní design.
V porovnání s klasickou žárovkou až 85%snížení spotřeby elektrické energie.
Průměrná životnost svítidla 25 000 hodin.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní, přisazená LED svítidla a osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660139654 |
| Barva: | Černá |
| Hloubka (mm): | 68 mm |
| Materiál: | Ocel |
| Krytí (IP): | 20 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Průměr (mm): | 590 mm |
| Příkon (W): | 40 W |
| Svítivost (lumen): | 3200 lumen |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
