Svítidlo LED 16W MANA neutrální bílá, 1150lm, kruhové 29cm, GXPS010 Greenlux
SVÍTIDLO LED SMD S INFRAČERVENÝM (PIR) ČIDLEM
těleso svítidla: výlisek z ocelového plechu s práškovým nástřikem
difuzor: polykarbonát
obsahuje regulovatelné čidlo pohybu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní, přisazená LED svítidla a osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660117478 |
| Barva: | Bílá |
| Výška (mm): | 57 mm |
| Krytí (IP): | 20 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 290 mm |
| Příkon (W): | 16 W |
| Svítivost (lumen): | 1150 lumen |
| Životnost: | 50000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
