Svítidlo LED 10W ROBUS 50, 600lm, 4000K, venkovní sloupek IP54, Greenlux GXPS114
LED sloupkové svítidlo ROBUS 50 - 10W/NW
těleso svítidla: hliník
lak: šedá
difuzor svítidla: polykarbonát (PC)
Vhodné především pro venkovní použití. Například k osvětlení příjezdových cest, chodníků, zahrad apod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Greenlux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660123721 |
| Barva: | Černá |
| Šířka (mm): | 120 mm |
| Krytí (IP): | 54 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Délka (mm): | 140 mm |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 10 W |
| Svítivost (lumen): | 600 lumen |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
