Svítidlo LED 12W MANA, PIR čidlo, neutrální bílá 4000K, 850lm, GXPS009 Greenlux
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní, přisazená LED svítidla a osvětlení |
|---|---|
| EAN: | 8592660127385 |
| Barva: | Bílá |
| Výška (mm): | 57 mm |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 290 mm |
| Příkon (W): | 12 W |
| Svítivost (lumen): | 850 lumen |
| Životnost: | 50000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
