Svítidlo LED 18W přisazené LED90 FENIX-R White WW, teplá bílá, s napaječem, bílý rámeček
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní, přisazená LED svítidla a osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660107103 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | hliník |
| Krytí (IP): | 20 |
| Barva světla (K): | 2800 K |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 225 mm |
| Příkon (W): | 18 W |
| Svítivost (lumen): | 1350 lumen |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
