Svítidlo LED 18W SMART-R teplá bílá, 1200 lumen, kruhové 28cm, IP44, GXLS225 Greenlux
LED svítidlo SMART-R 18W s barvou světla teplá bílá v kruhovém provedení pro vnitřní i venkovní použití, vyrobeno s polykarbonátu, s vysokou svítivostí poměr 100 lumen/W s technologií LED SMD 2835 s životností 25.000 hodin provozu
technické parametry LED svítidla SMART-R :
napájení : 230V
příkon : 18W
svítivost bez krytu : 1750 lumen
svítivost s krytem : 1200 lumen
náhrada za běžnou vláknovou žárovku 120W
počet LED SMD 2835 : 61 ks na základně s ideálním rozmístěním
barva světla : 3000 Kelvin - teplá bílá
krytí : IP44 - vhodné pro vnitřní i venkovní použití
II. třída ochrany před úrazem elektrickým proudem
montáž : na stěnu nebo strop
provozní teplota : -20°C + 60°C
úhel vyzařování světla : 115°
stmívání : NE
životnost : 25.000 hodin dle směrnice ErP/LLMF 70%
certifikace : CE, RoHS
RA : 80
rozměry : průměr 280 mm, výška 53 mm
hmotnost : 0,4 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní, přisazená LED svítidla a osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| Barva: | Bílá |
| Výška (mm): | 53 mm |
| Krytí (IP): | 44 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| ekvivalent běžné žárovky: | 120 W |
| Energetická třída: | A+ |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 280 mm |
| Příkon (W): | 18 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 1200 lumen |
| Vyzařovací úhel (°): | 115 ° |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
