Svítidlo LED 18W TOLU O LED 18W-NW-W 1620lm 4000K neutrální bílá IP54 Kanlux 31498
Technické parametry:
Barva: bílá
Napětí: 220 až 240 V/AC
Příkon: 18 W
Zdroj světla: LED
Patice: integrované čipy
Světelný tok: 1620 lm
Teplota chromatičnosti: 4000 °K
Barva světla: neutrální bílá
Materiál těla: plast
Rozměry: pr. 195 x 38 mm
Hmotnost: 190 g
Stupeň krytí: IP54
Energetická třída: F
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní, přisazená LED svítidla a osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 8595665314989 |
| Barva: | Bílá |
| Krytí (IP): | IP54 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Energetická třída: | F |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | Integrovaný zdroj |
| Příkon (W): | 18 W |
| Svítivost (lumen): | 1620 lumen |
| Výrobní společnost : | Kanlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sadová 618 738 01 Frýdek-Místek |
| E-mail : | kanlux@kanlux.cz |
