Svítidlo LED 20W prachotěsné 2200/3000lm PCB 60 PS neutrální bílá 4000K Greenlux GXWP283
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SVÍTIDLA technická |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660121260 |
| Šířka (mm): | 660 mm |
| Hloubka (mm): | 112 mm |
| Výška (mm): | 83 mm |
| Krytí (IP): | 65 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 20 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 2000 lumen |
| Vyzařovací úhel (°): | 120 ° |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
