Svítidlo LED 30W reflektor s PIR čidlem ANTEM 2400lm 4000K neutrální bílá IP44 Kanlux 33207
Technické parametry:
Barva: černá
Napětí: 220-240V AC
Příkon: 30 W
Zdroj světla: LED
Patice: integrované čipy
Světelný tok: 2400 lm
Teplota chromatičnosti: 4000 °K
Barva světla: neutrální bílá
Senzor: PIR
Dosah: 10 m
Světelná citlivost: 2 až 2000 lx
Doba sepnutí: 7s až 8min
Úhel záběru čidla: 120 °
Materiál těla: slitina hliníku / tvrzené sklo
Rozměry: 146 x 122 x 63 mm
Hmotnost: 400 g
Stupeň krytí: IP44
Energetická třída: A
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Reflektory LED s čidlem pohybu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 5905339332073 |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/507215 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | Integrovaný zdroj |
| Příkon (W): | 30 W |
| Svítivost (lumen): | 2340 lumen |
| Výrobní společnost : | Kanlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sadová 618 738 01 Frýdek-Místek |
| E-mail : | kanlux@kanlux.cz |
