Svítidlo LED 36W ILLY 3G 120x30cm 3600lm, 4000K neutrální bílá, Greenlux GXPS235
LED panel určený primárně k přisazení ke stropu.
Rám svítidla z bíle lakovaného ocelového plechu, difuzor z polypropylenu.
Díky odolné konstrukci svítidla nedochází při zavěšení ke zkroucení rámu.
Snadnou instalaci zajišťuje bezšroubová svorkovnice.
Technologie přímého vyzařování snižuje účinek žloutnutí difuzoru a tím i zajišťuje nižší ztráty světelného výkonu.
Energeticky efektivní náhrada za zářivková svítidla.
Vysoká průměrná životnost svítidla (50 000h)
Součástí balení je CCD napájecí zdroj.
Spolupracuje s pohybovými senzory PIR / HF.
Typy montáže:
- přisazená ke stropu (bez nutnosti dokoupení montážních rámů jako u klasických LED panelů)
- umístěním do kazetových stropů (kompatibilita závisí na typu a provedení stropu)
- zavěšením na lanka (4x GXWP185 na 1 svítidlo - lanka nejsou součástí balení)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní, přisazená LED svítidla a osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8592660142937 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 295 mm |
| Výška (mm): | 55 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Barva svítidla: | bílá |
| Délka (mm): | 1195 mm |
| Energetická třída: | D |
| Materiál svítidla: | ocel |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | Integrovaný zdroj |
| Příkon (W): | 36 W |
| Svítivost (lumen): | 3600 lumen |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
