Svítidlo LED 36W přisazené ILLY NW svítivost 3600lm, 60x60cm, Greenlux GXPS130
LED panel 36W Greenlux GXPS130 určený primárně k přisazení ke stropu
Rám svítidla z bíle lakovaného ocelového plechu, difuzor z polypropylenu.
Díky odolné konstrukci svítidla nedochází při zavěšení ke zkroucení rámu.
Technologie přímého vyzařování snižuje účinek žloutnutí difuzoru a tím i zajišťuje nižší ztráty světelného výkonu.
Energeticky efektivní náhrada za zářivková svítidla.
Vysoká průměrná životnost svítidla (50 000h).
Součástí balení je CCD napájecí zdroj.
Spolupracuje s pohybovými senzory PIR / HF.
Typy montáže:
- přisazená ke stropu (bez nutnosti dokoupení montážních rámů jako u klasických LED panelů)
- umístěním do kazetových stropů (kompatibilita závisí na typu a provedení stropu)
Parametry:
Výkon (W): 36
Světelný tok (lm): 3600
Barva světla: neutrální bílá
Teplota chromatičnosti (K): 4000
Vyzařovací úhel (stupňů): 110
Délka (mm): 595
Šířka (mm): 595
Výška (mm): 55
Index barevného podání [Ra]: 80
Jmenovité napětí [V]: 220-240
Jmenovitý kmitočet [Hz]: 50/60
Pracovní teplota: -20+40°C
Průměrná životnost (h): 50 000
Stmívatelnost: NE
Stupeň krytí IP: IP20
Třída izolace: I
Účiník Pf: 0,9
Váha (kg): 2,8
Certifikační znaky: CE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní, přisazená LED svítidla a osvětlení |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.8 kg |
| EAN: | 8592660130453 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 595 mm |
| Krytí (IP): | 20 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Délka (mm): | 595 mm |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 36 W |
| Svítivost (lumen): | 3600 lumen |
| Životnost: | 50000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
