Svítidlo LED 6W vestavné VEGA-S matný chrom, teplá bílá, 370 lumen, IP44, Greenlux GXDW077
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavná LED svítidla a osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660112077 |
| Barva: | matný chrom |
| Šířka (mm): | 110 mm |
| Krytí (IP): | 20 |
| Barva světla (K): | 2800 K |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Délka (mm): | 110 mm |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 6 W |
| Svítivost (lumen): | 370 lumen |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
