Svítidlo LED nástěnné STEP 6W Anthracite NW 220lm 4000K neutrální bílá IP54 Greenlux GXPS077
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přisazená, závěsná LED svítidla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8592660125558 |
| Barva: | antracit |
| Šířka (mm): | 170 mm |
| Hloubka (mm): | 60 mm |
| Výška (mm): | 31,5 mm |
| Krytí (IP): | 54 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Příkon (W): | 6 W |
| Svítivost (lumen): | 220 lumen |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
