Svítidlo RABALUX 3073 LUCAS, LED 18W, IP20, 4000K, 1560lm, bílá
Stropní svítidlo Lucas s funkčním designem bude praktickým doplňkem každého moderního vybavení obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny. Díky svému jednoduchému, jasnému designu a bílé barvě téměř nepostřehnutelně splývá s barvou světla stropu. Tento čtvercový model se zaoblenými rohy je vyroben z kovu a plastu. Vzhled svítidla, které září přirozeným bílým světlem a je vynikajícím svou jednoduchostí, ještě více zatraktivňuje hvězdný efekt. Svítidlo Lucas obsahuje vestavěný zdroj světla LED šetřící energii s výkonem 18 W, světelným tokem 1350 lumenů a barevnou teplotou 4 000K. Životnost inteligentního svítidla je 25 000 hodin. Rozměry stropního svítidla Lucas jsou 335x335mm, vzdálenost od stropu je 65mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přisazená, závěsná LED svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 5998250330730 |
| Šířka (mm): | 335 mm |
| Výška (mm): | 65 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| EPREL: | lightsources/575423 |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 18 W |
| Styl svítidla: | Funkční |
| Svítivost (lumen): | 1170 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
