Stropní svítidlo Lucas bude elegantním doplňkem vašeho moderního obývacího pokoje nebo ložnice. Ti, kteří mají rádi kulaté tvary a speciální efekt vytvořen efektem hvězdného světla, si určitě tento náš model zamilují. Bílá a šedá lampa je vyrobena z kovu a plastu a má energeticky úsporný, vestavěný LED světelný zdroj. Výkon světelného zdroje je 18W, jeho svítivost je 1350lumenů a jeho životnost je okolo 20 000 hodin. V souladu se svou 4000K barevnou teplotou osvětlí vaše prostředí přirozeným bílým světlem, které nabízí jasný, moderní efekt. Kulaté světlo má průměr 330 mm a jeho vzdálenost od stropu je 107 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přisazená, závěsná LED svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| EAN: | 5998250339375 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| EPREL: | lightsources/575569 |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 330 mm |
| Příkon (W): | 18 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1140 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 107 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
