Svítidlo RABALUX 5216 GREG, LED 4W, IP20, 4000K, 800lm, bílá
Podskříňkové svítidlo Greg lze namontovat do vaší kuchyně nad pracovní stůl, aby se zajistily vhodné světelné podmínky pro činnosti tam prováděny. Svým funkčním stylem a bílou barvou bude diskrétním a praktickým doplňkem každé kuchyně. Tento model vybaven spínačem lze připojit do série s maximálním limitem 10 kusů. To může být skvělá zpráva pro případ, že potřebujete více než jedno svítidlo, protože např. potřebujete vyřešit soustředěné osvětlení delšího kuchyňského stolu. Svítidlo Greg má vestavěný světelný zdroj LED s výkonem 4 W, světelným tokem 400 lumenů a barevnou teplotou 4000 K. Rozměry modelu vyzařujícího přirozené bílé světlo jsou: šířka 310 mm, výška 20 mm, vzdálenost od stěny 30 mm. Na podskříňkové svítidlo Greg se poskytuje 5-letá záruka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5998250352169 |
| Šířka (mm): | 310 mm |
| Výška (mm): | 20 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | E |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 4 W |
| Styl svítidla: | Funkční |
| Svítivost (lumen): | 400 lumen |
| Typ svítidla: | Podlinková svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 30 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
