Svítidlo RABALUX 5245 FABIAN, E27 1x MAX 40W, IP20, -K, -lm, matná černá
Nástěnné svítidlo Fabian v průmyslovém stylu bude jedinečným kouskem nábytku do obývacího pokoje nebo ložnice. Tento model sestávající z matného černého svítidla a zastíněného stínítka stejné barvy je vyroben z kovu a dřeva a je doplněn kulatou dekorativní základnou. Kabel svítidla je navinut na dřevěném válci a dosahuje hlavy svítidla skrývajíc se v tomto válci, což dodává tomuto modelu výrazný, syrový vzhled. Světlo proudí zespodu dolů visícím klecovitým stínidlem bez překážek. Svítidlo Fabian je možné používat s jedinou žárovkou s výkonem až 40W. Typ zásuvky je E27. Pokud chcete v místnosti navodit útulnou, intimní atmosféru, vyberte si pro toto svítidlo žárovku vyzařující teplé bílé světlo. Svítidlo Fabian lze ovládat pomocí kabelového spínače. Délka kabelu je 1 800 mm. Rozměry tohoto svítidla jsou následující: šířka 255 mm, výška 560 mm, průměr 140 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.18 kg |
| EAN: | 5998250352459 |
| Šířka (mm): | 255 mm |
| Výška (mm): | 560 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | matná černá |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 140 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
