Svítidlo RABALUX 5248 DONATI, E27 1x MAX 60W, IP20, -K, -lm, chromová
Moderní nástěnné svítidlo Donati bude velkolepým kouskem nábytku do obývacího pokoje, kuchyně, jídelny nebo ložnice. Kovové svítidlo v chromové barvě je doplněno stínítkem z průhledného skla. Svítidlo lze připevnit ke stropu pomocí okrouhlé dekorativní podstavy. Tónovaná stínítko vám umožní částečně vidět žárovku a současně filtruje její světlo, čímž svítidlo Donati zajišťuje velmi útulné osvětlení. Toto nástěnné svítidlo lze použít s jednou žárovkou s výkonem až 60W. Typ zásuvky je E27. Pokud chcete zvýšit intimní a útulnou atmosféru, vyberte si do tohoto svítidla žárovku vyzařující teplé bílé světlo. Rozměry nástěnného svítidla Donati jsou následující: výška 250 mm, průměr stínítka 150 mm, vzdálenost od stěny 210 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 5998250352480 |
| Výška (mm): | 250 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | kouřové sklo |
| Barva svítidla: | chromová |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 150 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Nástěnná svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 210 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
