Svítidlo RABALUX 5250 DONATI, E27 3x MAX 60W, IP20, -K, -lm, chromová
Trojité závěsné svítidlo Donati v moderním stylu bude nádherným kouskem nábytku do obývacího pokoje, kuchyně, jídelny nebo ložnice. Kovové hlavy svítidla v chromové barvě jsou doplněny válcovými stínítky z tónovaného skla. Svítidlo lze připevnit ke stropu pomocí prodloužené čtvercové dekorativní základny. Tónovaná stínítka umožňují částečně vidět žárovky a současně filtrují jejich světlo, takže svítidlo Donati zajišťuje velmi útulné osvětlení. Závěsné svítidlo je možné použít s třemi žárovkami, každá s výkonem až 60W. Typ zásuvky je E27. Pokud chcete zvýšit intimní a útulnou atmosféru, vyberte si do tohoto svítidla žárovky vyzařující teplé bílé světlo. Rozměry trojitého závěsného svítidla Donati jsou následující: šířka 600 mm, průměr každého stínítka je 150 mm, vzdálenost od stropu 1 200 mm. Tento model je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 5998250352503 |
| Šířka (mm): | 600 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | kouřové sklo |
| Barva svítidla: | chromová |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 150 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1200 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
