Svítidlo RABALUX 5295 EDMUND, GU10 1xMAX 25W, IP20, -K, -lm, oak
Bodové svítidlo Edmund, které reprezentuje industriální styl, bude stylovým kouskem zařízení vašeho obývacího pokoje nebo ložnice. Kovová hlava svítidla je spojena s kulatou ozdobnou základnou dubové barvy a černé, válcové stínidlo má patici GU10. Toto nástěnné svítidlo lze použít s jednou žárovkou o výkonu až 25W. V závislosti na vašich preferencích si můžete pro svítidlo zvolit teplý nebo přirozený bílý zdroj světla. Pokud svítidlo Edmund umístíte do ložnice, doporučujeme jej použít se žárovkou vyzařující teplé bílé světlo, které vám pomůže vytvořit útulnou, intimní atmosféru. Toto bodové svítidlo lze ovládat pomocí kolébkového spínače na spodní části ozdobného podstavce. Rozměry nástěnného svítidla jsou následující: šířka 80 mm, výška 155 mm, průměr stínítka 55 mm, vzdálenost svítidla od stěny 145 mm, instalační průměr 80 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.235 kg |
| EAN: | 5998250352954 |
| Šířka (mm): | 80 mm |
| Výška (mm): | 155 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva svítidla: | oak |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | GU10 |
| Průměr (mm): | 55 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 145 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
