Svítidlo RABALUX 5296 EDMUND, GU10 2xMAX 25W, IP20, -K, -lm, oak
Bodové svítidlo Edmund se 2 žárovkami, které reprezentuje industriální styl, bude stylovým kouskem zařízení vašeho obývacího pokoje nebo ložnice. Ke kulatému dekoračnímu podstavci dubové barvy je připojena kovová nosná tyč; ohebné hlavy svítidla jsou připevněny k této tyči. Každé z válcových černých stínidel má patici GU10. Svítidlo lze použít se dvěma žárovkami, každá s výkonem do 25W. V závislosti na vašich preferencích si můžete pro tento model zvolit teplé nebo přirozené bílé světelné zdroje. Pokud svítidlo Edmund umístíte do ložnice, doporučujeme jej použít se žárovkami vyzařujícími teplé bílé světlo, které vám pomůže vytvořit útulnou, intimní atmosféru. Rozměry 2-žárovkového bodového svítidla jsou následující: šířka 300 mm, výška 130 mm, průměr každého stínítka 55 mm, vzdálenost svítidla od stěny 155 mm, montážní průměr 80 mm. Tento model je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.463 kg |
| EAN: | 5998250352961 |
| Šířka (mm): | 300 mm |
| Výška (mm): | 130 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva svítidla: | oak |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | GU10 |
| Průměr (mm): | 55 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 155 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
