Svítidlo RABALUX 5298 EDMUND, GU10 4xMAX 25W, IP20, -K, -lm, oak
Bodové svítidlo Edmund se 4 žárovkami, které reprezentuje industriální styl, bude stylovým kouskem zařízení vašeho obývacího pokoje nebo ložnice. Ke kulatému dekoračnímu podstavci dubové barvy je připojena kovová nosná tyč; ohebné hlavy svítidla jsou připevněny k této tyči. Každé z válcových černých stínidel má patici GU10. Svítidlo lze použít se čtyřmi žárovkami, každá s výkonem do 25W. V závislosti na vašich preferencích si můžete pro tento model zvolit teplé nebo přirozené bílé světelné zdroje. Pokud svítidlo Edmund umístíte do ložnice, doporučujeme jej použít se žárovkami vyzařujícími teplé bílé světlo, které vám pomůže vytvořit útulnou, intimní atmosféru. Rozměry 4-žárovkového bodového svítidla jsou následující: šířka 790 mm, výška 130 mm, průměr každého stínítka 55 mm, vzdálenost svítidla od stěny 170 mm, montážní průměr 80 mm. Tento model je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 5998250352985 |
| Šířka (mm): | 790 mm |
| Výška (mm): | 130 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva svítidla: | oak |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | GU10 |
| Průměr (mm): | 55 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 170 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
