Svítidlo RABALUX 72093 ADALLA, E27 3x MAX 40W, IP20, 0K, 0lm, matná černá
Trojitý závěs Adalla ve skandinávském stylu doporučujeme především těm, kteří mají rádi modely z přírodních materiálů. Toto matné černé kovové svítidlo určené do obývacího pokoje je doplněno vícebarevnými ratanovými stínítky soudkovitého tvaru a lze jej připevnit na strop pomocí podlouhlého dekoračního podstavce se zaobleným koncem. Materiál kabelů je textil. Světlo hlav svítidel umístěných v řadě vedle sebe pěkně filtrují řídce tkané ratanové potahy, což umožňuje útulné osvětlení. Adalla lze použít se třemi světelnými zdroji, každý s výkonem do 40 W, objímka typu E27. Dle vašeho vkusu si můžete vybrat světelné zdroje s teplým nebo přirozeným bílým světlem. Chcete-li v obýváku navodit domácí, intimní atmosféru, vyplatí se použít závěsná svítidla s teplými bílými žárovkami. Rozměry svítidla Adalla: šířka 575 mm, výška 260 mm, průměr každého stínítka 170 mm, přesah svítidla 1700 mm. Tento model je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.074 kg |
| EAN: | 5996595720933 |
| Šířka (mm): | 575 mm |
| Výška (mm): | 260 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | vícebarevný |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | ratan |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 170 mm |
| Styl svítidla: | Skandinávská |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1700 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
