Svítidlo RABALUX 72113 EMRYS, E27 3x MAX 40W, IP20, 0K, 0lm, matná černá
Pokud bychom místo stropních svítidel zvolili do moderního obývacího pokoje raději výrazný, jedinečný model, je pro vás jako stvořený trojzávěs Emrys. Matná černá lampa vyrobená z kovu je doplněna válcovými, barevnými skleněnými stínítky, se kterými mřížkové prvky, které fungují jako druhé stínítko a jsou postaveny z hranatých tvarů, tvoří vzrušující kombinaci. Závěs lze připevnit na strop pomocí dlouhé zaoblené ozdobné základny, lanka jsou z textilu. Emrys lze použít se třemi světelnými zdroji, každý s výkonem do 40 W, objímka typu E27. Chcete-li v obýváku navodit domácí, intimní atmosféru, vyplatí se použít závěsná svítidla s teplými bílými žárovkami, která dobře doplňují barevný odstín. Rozměry trojitého závěsu Emrys: šířka 575 mm, průměr 200 mm, převis 1800 mm. Tento model je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.083 kg |
| EAN: | 5996595721138 |
| Šířka (mm): | 575 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | tónovaná skla |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 200 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1800 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
