Svítidlo RABALUX 72124 TORAS, GU10 4x MAX 5W, IP20, 0K, 0lm, dub
Skandinávské čtyřdílné závěsné svítidlo Toras doporučujeme především těm, kteří chtějí ve svém obýváku spojit moderní design s přirozeností dřeva. Hlavy svítidel umístěné v řadě vedle sebe jsou kryty válcovými černými kovovými stínítky, svítidlo lze připevnit na strop pomocí obdélníkového dekoračního podstavce dubové barvy. Toras lze použít se čtyřmi světelnými zdroji, každý s výkonem do 5 W, objímkou typu GU10. Dle vašeho vkusu si můžete vybrat světelné zdroje s teplým nebo přirozeným bílým světlem. Pokud chceme dosáhnout čistého, moderního efektu, měli bychom volit světelné zdroje s přirozeným bílým světlem, přičemž pro vytvoření intimní, domácké atmosféry bychom měli hlasovat pro světelné zdroje s teplým bílým světlem. Rozměry Toras: šířka 600 mm, průměr stínítka 60 mm, závěs svítidla 1500 mm. Tento model je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| EAN: | 5996595721244 |
| Šířka (mm): | 600 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva svítidla: | dub |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | dřevo |
| Patice: | GU10 |
| Průměr (mm): | 60 mm |
| Styl svítidla: | Skandinávská |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1500 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
