Svítidlo RABALUX 72133 BRAULIA, GU10 3x MAX 50W, IP20, 0K, 0lm, buk
Trojitý lustr Braulia v industriálním stylu může být jedinečným doplňkem moderního obývacího pokoje. Lampa v barvě buku vyrobená z kovu a dřeva je doplněna dlouhým, obdélníkovým ozdobným podstavcem. Spojením přirozenosti dřeva s industriálními prvky je Braulia skvělá ve své jednoduchosti – výběr místa v místnosti s dobrým vkusem z ní jistě udělá akcent a osobitý kus nábytku. Závěs lze použít se třemi světelnými zdroji, každý s výkonem do 50 W, objímka typu GU10. Dle našeho vkusu si můžeme vybrat světelné zdroje s teplým nebo přirozeným bílým světlem. Rozhodneme-li se pro to druhé, můžeme dosáhnout čistého, moderního efektu, který je ideální pro jednu z nejpoužívanějších místností v naší domácnosti. Rozměry trojzávěsu Braulia: šířka 610 mm, výška 405 mm, průměr každé hlavy svítilny 55 mm, přesah svítilny 1000 mm. Tento model je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.216 kg |
| EAN: | 5996595721336 |
| Šířka (mm): | 610 mm |
| Výška (mm): | 405 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva svítidla: | buk |
| Materiál stínidla: | 0 |
| Materiál svítidla: | kov/dřevo |
| Patice: | GU10 |
| Průměr (mm): | 55 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1000 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
