Svítidlo RABALUX 7236 NOVIGRAD, E27 1x MAX 28W, IP54, -K, -lm, černá
Díky svému jedinečnému designu může být venkovní nástěnné svítidlo Novigrad stylovým doplňkem terasy každého moderního domu, ale může být také praktickou volbou pro vnější stěnu domu. Černé hliníkové tělo svítidla, seříznuté pod úhlem, je doplněno průhledným plastovým stínítkem, které tvoří kompletní válec. Svítilnu lze připevnit ke stěně pomocí prvku připevněného ke spodní části válce. Novigrad lze použít s jedním světelným zdrojem o výkonu do 28 W, typ patice E27. Chcete-li na terase vytvořit útulnou, domácí atmosféru, měli byste si vybrat zdroj světla s teplým bílým světlem. Vnější lampa má tyto rozměry: výška 200 mm, průměr 85 mm, vzdálenost od stěny 120 mm. Krytí Novigrad IP54 zaručuje, že je chráněn proti prachu a stříkající vodě z jakéhokoli směru. Venkovní nástěnné svítidlo Novigrad se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.693 kg |
| EAN: | 5998250372365 |
| Výška (mm): | 200 mm |
| Krytí (IP): | IP54 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 85 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 120 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
