Svítidlo RABALUX 7237 NOVIGRAD, E27 2x MAX 28W, IP54, -K, -lm, černá
Dvě vnější nástěnné lampy Novigrad s jedinečným designem mohou být stylovým doplňkem terasy každého moderního domu, ale mohou být také praktickou volbou pro vnější stěnu domu. Horní a dolní část modelu, který je osvětlen směrem nahoru i dolů a má dva zdroje světla, jsou navzájem zrcadlovými obrazy. Černé hliníkové tělo svítidla, které je v horní a dolní části seříznuto pod úhlem, je doplněno průhledným plastovým stínítkem, který tvoří kompletní válec. Novigrad lze používat se dvěma světelnými zdroji, každý s maximálním výkonem 28 W a paticí typu E27. Chcete-li vytvořit útulnou domácí atmosféru, doporučujeme zvolit zdroje světla s teplým bílým světlem. Vnější lampa má tyto rozměry: výška 340 mm, průměr 85 mm, vzdálenost od stěny 120 mm. Krytí Novigrad IP54 zaručuje, že je chráněn proti prachu a stříkající vodě z jakéhokoli směru. Dvě venkovní nástěnná svítidla Novigrad se dodávají bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.976 kg |
| EAN: | 5998250372372 |
| Výška (mm): | 340 mm |
| Krytí (IP): | IP54 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 85 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 120 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
